Życie poświęcone rzemiosłu

Nowoczesne kowalstwo łączy technologię z tradycją, talent z maszynową precyzją, pieczołowitość wykonania z szybkością. Firma godna zaufania powinna więc oferować towar doskonałej jakości, terminową dostawę oraz przejrzystość transakcji. Firma KUT-MET powstała w myśl powyższych zasad.

Znalazłeś zaufanego partnera

Rozpoczęliśmy działalność stosunkowo niedawno, bo w roku 2008. Szybko zdołaliśmy zwrócić uwagę klientów zainteresowanych elementami kutymi cechującymi się trwałością i estetyką. Dziś cieszymy się reputacją rzetelnego partnera wśród Klientów z całej Europy.

Oferujemy produkcję elementów kutych według własnego projektu lub koncepcji Klienta; dostawę ponad 1200 elementów z europejskiego katalogu, a także sprzedaż i montaż automatyki do bram przesuwnych, skrzydłowych i garażowych.

Nasz sukces nie wiąże się z żadną tajemnicą

Po prostu z zaangażowaniem robimy to, na czym znamy się najlepiej. Świadczą o nas nasze produkty oraz podejście do prowadzenia firmy. Na bieżąco wprowadzamy nowe rozwiązania technologiczne, umożliwiające obniżenie kosztów i skrócenie czasu realizacji zamówień. Dzięki wyjątkowej znajomości rzemiosła potrafimy zapewnić najwyższą jakość produktów.

Nie jesteśmy firmą wielkich rozmiarów, co pozwala nam skupić się na każdym zleceniu. Tak samo ważni są dla nas odbiorcy indywidualni, jak małe przedsiębiorstwa czy korporacje. Nasza oferta sięga poza granice Polski – za pośrednictwem firm spedycyjnych rozsyłamy towary po całym świecie.

Pracujemy na Twoje zaufanie

Naszym celem jest Twoje zadowolenie z transakcji. Aby je zapewnić, musimy dbać o atrakcyjne ceny, błyskawiczną dostawę i bezproblemowy, efektywny kontakt. Dajemy z siebie wszystko – dzięki temu do zakładów KUT-MET wraca Klient, a nie towar.